Personale hos Møblér med Wengberg

 

Information

Hos Møblér med Wengberg har vi 4 sælgere ansat, som tilsammen har over 100 års erfaring, når det kommer til vejledning af møbler. Vores 4 sælgere er meget alsidige, og kan vejlede dig i alt fra senge og klædeskabe, til sofaer og tæpper.
Møblér med Wengbergs hovednummer er 57646094, men hvis du ønsker at snakke specifikt med en af dem, så kan du kontakte dem på deres personlige nummer nedenfor.

Jan Wengberg

Jan Wengberg

Direktør

Jan@mobler.dk
5765 0460

Verner Fediøw

Verner Fediøw

Sælger

Vef@mobler.dk
5765 0462

Per Frederiksen

Per Frederiksen

Sælger

Per@mobler.dk
5765 0463

Birthe Wengberg

Birthe Wengberg

Sælger

Biw@mobler.dk
5765 0464

Personale i Møblér med Læderbo

Personale hos Møblér med Læderbo

 

Informationer

Hos Møblér med Læderbo har vi 3 sælgere ansat, som tilsammen har over 70 års erfaring, når det kommer til vejledning af møbler. Alle sælgerne har specialiseret sig i salg af lædermøbler, så der findes ikke mange spørgsmål inden for læder-kategorien, som de ikke kan svare på. Møblér med Læder har et af Danmarks største Stressless udstillinger , og er Stressless specialister. Møblér med Læderbo’ hovednummer er 57647213, men hvis du ønsker at snakke specifikt med en af dem, så kan du kontakte dem på deres personlige nummer nedenfor.
Jørgen Holmberg

Jørgen Holmberg

Leder

Jhn@wm-laederbo.dk
5765 0466

Hanne La Cour

Hanne La Cour

Sælger

Hlc@wm-laederbo.dk
5765 0467

Kristian Nybro

Kristian Nybro

Sælger

Kn@wm-laederbo.dk
5765 0468

Birgit Mortensen

Birgit Mortensen

Bogholder

Bim@mobler.dk
5765 0461